5 tipů na originální ručně dělanou peněženku

Vloženo: 24. 4. 2014 21:55
Chcete svému blízkému udělat radost a nevíte čím? Zkuste ručně dělanou pánskou či dámskou peněženku od poctivých českých výrobců.

Ručně šitá prostorná peněženka za 280 Kč

Peněženka je ušitá ze 100 % bavlny, je vyztužená ronarem a drží pěkně tvar. Zapínání je na magnetek. Uvnitř peněženky jsou čtyři přihrádky a jedna kapsička na zip, která je uprostřed. Dvě přepážky a kapsička v peněžence jsou zpevněny pevnou výztuhou. Na přepážkách je přišitá nízká přepážka, která vytváří další prostor, například na platební kartu, nebo na kartičku zdravotní pojišťovny, atd.
Ručně šitá prostorná peněženka za 280 Kč Ručně šitá prostorná peněženka za 280 Kč

Peněženka sportovního střihu, která toho pojme nečekaně mnoho za nečekaně málo, 280 Kč

Peněženka sportovního střihu, která toho pojme nečekaně mnoho. Je ušita z bavlněných látek a pevné výztuhy, je tedy příjemná na omak a drží spolehlivě svůj tvar. Má dvě kapsičky na zip, čtyři přihrádky na karty a jednu na doklady, dvě přihrádky na bankovky. Zapíná se na suchý zip. Rozměry v zavřeném stavu 10x15 cm, v otevřeném 15 x 29 cm.
Peněženka sportovního střihu Peněženka sportovního střihu

Originální peněženka ušitá z kvalitních 100% bavlněných zahraničních látek za 480 Kč

Originální peněženka ušitá z kvalitních 100% bavlněných zahraničních látek v kombinaci s koženkou černé barvy. Každá z přepážek má tři přihrádky, kam se pohodlně vejde řidičský průkaz, platební karty, a jiné. Vzadu jsou ještě další dvě přihrádky např. na občanský průkaz či jiné nezbytnosti. Uprostřed kapsička se zapínáním na zip délky 16 cm na drobné. Zapínání na 2 magnetky. Klopa peněženky ozdobena nažehlovacím obrázkem, který je na pohmat sametový, lehce plastický. NOVINKA: Zevnitř klopy peněženky folie pro umístění fotografií!
Originální peněženka ušitá z kvalitních 100% bavlněných zahraničních látek v kombinaci s koženkou černé barvy. Originální peněženka ušitá z kvalitních 100% bavlněných zahraničních látek v kombinaci s koženkou černé barvy.

Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky za 599 Kč

Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky, hudební motiv se zlatou konturou. Peněženka je 5x vyztužena. Má dva kovové rožky na zpevnění, nereziví a nezapouštějí barvu. Vnitřek rozdělen na 1 zipovou kapsu na mince a 4 volné kapsy na doklady, papírové peníze nebo něco jiného. Vejde se i cestovný pas. A do dvou kapsiček jsou všité kapsičky na karty (vel 16-19cm). Zipová kapsička se zapíná na zip s ozdobou. Zapínání peněženky na 1 magnet. Rozměry zavřené peněženky: 16 cm x 10 cm x tlouštka kolem 3 cm.
Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky
Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky Peněženka ušitá z kvalitní zahraniční bavlněné látky

Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně za 1500 Kč

Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně (pravá kůže), uzavíratelná klopnou na kovový patent. Do peněženky se pohodlně vejdou všechny české peníze. Vnitřní vybavení: 1x zipem uzavíratelná přihrádka na kovové mince, 3x přihrádka na papírové bankovky, 3x kapsička na vizitky, 1x kapsa na vnitřní straně klopny, 1x kapsa na zadním díle peněženky, Rozměry: 09x19x02, Peněženka je dárkově balena v papírové krabičce.
Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně
Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně Dámská peněženka vyrobená z kvalitní hovězí usně
Kompletní nabídku ručně dělaných peněženek najdete na DoGala.cz v kategorii Tašky a kabelky -> Peněženky. A nezapomínejte, že na DoGala.cz nakupujete nejlevněji ze všech handmade serverů.