7 tipů na tvorbu výrobků, které se zaručeně budou prodávat

Vloženo: 4. 2. 2013 01:04
Každý prodejce vystavující svoje výrobky na DoGala.cz je prodává s úmyslem prodat. Ne vždy se to však daří, někdy je to otázka času, někdy k prodeji pomůže aktivita prodejce (propagace na titulní straně, topování, tvorba výběrů apod.). A někdy může pomoci malá inspirace od DoGala.cz v podobě článku s tipy na výrobky, o které by mohlo být na trhu zájem. Přinášíme vám ukázku několika výrobků, o kterých se domníváme, že by mohly být pro kupující zajímavé. Usuzujeme tak podle reakcí našich fanoušků na facebooku, kteří na tyto nápady reagovali s velkým ohlasem. 1. Zateplené hrníčky Originální, kreativní, roztomilé a navíc funkční. Hrníček ve svetru je prostě neodolatelný.
Zateplené hrníčky Zateplené hrníčky
2. Malované kamínky Určitě to bude chtít trochu umu, možná trochu talentu. Výsledkem je však krásná pokojová dekorace nebo těžítko.
Malované kamínky Malované kamínky
3. Chytře pomalované tričko Když se tričko pěkně a navíc vtipně pomaluje, jste na dobré cestě ho snadno prodat. Když se k tomu navíc přidá optický trik, úspěch je zaručen.
Chytře pomalované tričko Chytře pomalované tričko
  4. Krásně tvarované náušnice Výrobek jsme ukázali jako inspiraci pro naše prodejce, kteří vyrábí náušnice (a není jich málo). Fotka na našem facebooku vzbudila opravdu velký ohlas i u potenciálních kupujících.
Náušnice Náušnice
  5. Originální šály Originální šály se zvířecí tématikou jsou nejenom neobvyklé, ale umí být také elegantní. Chcete-li zaujmout, určitě vám takováto šála pomůže.
Originální šály Originální šály
  6. Tetování od slunečních paprsků Zajímavým pro mnohé milovníky zkrášlování kůže může být i sluneční tetování v podobě vhodně zvoleného vykrojeného motivu.
Plavky s tetováním od slunce Plavky s tetováním od slunce
  7. Tričko pro těhotné maminky Stačí jednoduchý kreslený motiv a rázem proměníte obyčejné tričko v něco víc. Komunikační prostředek se světem, který na všechny křičí, že se odehrává proces zrození nového života.
Tričko pro těhulky Tričko pro těhulky
  Takovýchto inspirací naleznete plný internet. Stačí např. pravidelně sledovat náš facebook, kde vás novými nápady hojně zásobujeme.