DoGala.cz po 2 měsících provozu: 15% prodejců se radovalo z prodeje

Vloženo: 1. 3. 2012 09:33
DoGala.cz po 2 měsících provozu
Server DoGala.cz má za sebou 2 měsíce ostrého provozu. V tomto článku přinášíme několik informací o tom, jak se mu daří. 15% všech prodejců, co nabídli alespoň 1 kus zboží, úspěšně prodalo. V únoru se prodalo 3x více výrobků, než v prvním měsíci provozu, lednu. Únorová návštěvnost se v porovnání s lednem zdvojnásobila, a co je určitě potěšující, i nadále roste.

Největší zájem ze strany návštěvníků je o šperky, tašky a kabelky

Průměrný návštěvník si na jednu návštěvu prohlédne 8,6 stránky a zůstane na DoGala.cz v průměru 8:23 minuty. Nejvíce zobrazovanou stránkou je samozřejmě titulní strana, 2. nejnavštěvovanější stránkou, co zajímá kupující je stránka se šperky (navštívena více než 1850x), tašky a kabelky (navštívena více než 1800x), móda a odívání (navštívena více než 1400x) a bydlení (navštívena více než 900x). Nejvíce návštěvníků přichází z Prahy, Brna, Třebíče, Ostravy a Zlína. Za 2 měsíce provozu bylo na server vloženo necelých 2000 výrobků, tzn., že denně se nabídka rozrostla v průměru o více než 33 nových výrobků. Prodejní cena výrobků nyní dosahuje více než 620.000 Kč.

1.500.000 zobrazení reklamy na DoGala.cz

V měsící únoru byla zobrazena reklama na server DoGala v reklamních sítích a partnerských webech více než 1.500.000x. I nadále se budeme snažit server propagovat a dávat tak prodejcům více šancí, jak prodat své krásné výrobky.

Celá řada nových funkcí a vylepšení

I v měsíci únoru proběhla celá řada vylepšení systému. Zavedli jsme např. službu moje události, díky které máte vždy a o všem přehled. Zprovoznili jsme vnitřní poštu, umožnili jsme klonovat výrobky, vkládat 1 výrobek do 2 hlavních kategorií atd. Všem zákazníkům, návštěvníkům a prodejcům moc děkujeme za jejich přízeň a těšíme se, že i nadále s námi budete do gala.