HANKAcz: Mé zákaznice oceňují zejména originalitu a barevné ladění

Vloženo: 13. 5. 2012 21:43
Další rozhovor nám poskytla HANKAcz, která ve svém "salonku" obléká dámy a pány do různých kostýmků, plesových či svatebních šatů. Mimoto však Hanka také vyrábí kabelky, peněženky nebo módní doplňky, které jsou úžasně barevně vyladěné.
HANKAcz
Řekněte nám něco málo o Vás, co kromě tvoření děláte? Jsem věčný snílek, kterého realita občas dostává zpět na zem. Většinu mého času pracuji, tvořím, navrhuji nebo vedu nejrůznější kurzy. Spolupracuji také s časopisem Praktická žena, ve kterém prezentuji svou tvorbu. Pokud si vyšetřím čas, odjíždím do přírody, kde čerpám novou energii a nechávám se inspirovat barvami po celý rok.
HANKAcz
Můžete nám poodhalit, jak jste se dostala k vlastní tvorbě? Svou práci jsem si nevybrala, ale jak už to v životě bývá, všechno je jak má být. A já v této práci objevila Mé výtvarno, které mě baví, těší a naplňuje i po 20-ti letech. Co jsou podle Vás hlavní výhody koupě ručně vyráběných výrobků, oproti klasické masové produkci? Mé zákaznice oceňují zejména originalitu a barevné ladění. Myslím si, že totéž platí o nakupování v e-shopech. Lidé mají rádi zboží, které jinde nekoupí. A toto mé zboží prezentuji na facebooku v galerii HANKAcz.
Kabelka od prodejkyně HANKAcz
Co Vás na Vaší práci nejvíce baví? Mám ráda svou práci, jelikož je různorodá. Jeden den vyrábím šperky technikou křišťálové pryskyřice, druhý den tvořím nevěstě šaty pro její velký den a v poslední době miluji výrobu peněženek. Láká mě vybírat nejrůznější barevné kombinace a těšit se na výsledek.
Originální, ručně vyráběné a barevně impozantní peněženky od HANKAcz
Kde byste chtěla být za 10 let? Jak vidím svou budoucnost? Mým snem je mít obchůdek s kreativním zbožím. Pár šikovných švadlenek, které realizují mé nápady. A já, maluji a maluji...
Další z krásných peněženek
Jaký je Váš oblíbený „konkurenční“ obchůdek na DoGala? Ve Vašem e-shopu mě oslovily výrobky od AtelierSharka a nesmím vynechat mou kamarádku a rádkyni EVE.   Moc děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů a spokojených kupujících na DoGala.cz.