Nápad na netradiční dárek s citátem

Vloženo: 2. 4. 2013 22:29
Příležitostí k potěšení našich blízkých není nikdy dost. Pokud hledáte nějakou maličkost, kterou byste mohli obdarovat ty, na kterých vám záleží, dnešní článek vám může posloužit jako inspirace. Rámeček s osobním citátem je krásným dárkem a zároveň poslouží i jako ozdoba interiéru. Na výrobu budeme potřebovat:
  • Různobarevné papíry
  • Fixy nebo pastelky
  • Rámeček na fotografie
  • Nůžky
  • Tužku
  • Pravítko
Nápad na netradiční dárek s citátem Co budeme na výrobu potřebovat.
Pokud přemýšlíte nad vhodným citátem, který byste mohli použít, obrovskou studnou inspirace jsou kupříkladu webové stránky behappy.me, kde najdete neuvěřitelné množství motivačních a povzbudivých citátů či slavných výroků. Můžete samozřejmě zvolit také úryvek z oblíbené knížky nebo krátkou pasáž z oblíbené písně či básně – možností je celá řada a vy sami určitě přijdete na to, co by vaše milé nejvíc potěšilo. Pokud máme vymyšlený citát, vystřihneme si z barevného papíru obdélník odpovídající velikosti fotografie vhodné pro náš rámeček. Je dobré si nejprve citát tence předkreslit tužkou a text si rozvrhnout, aby se nám nestalo, že v půlce tvoření zjistíme, že text je moc dlouhý a na papír se nám nevejde.
Nápad na netradiční dárek s citátem Vstřihneme si z barevného papíru obdélník
Pak už můžeme popustit uzdu fantazii a barevně se vyřádit, přikreslit k textu nějaký obrázek, ozdobit jej nalepovacími kamínky a podobně.
Pak už můžeme popustit uzdu fantazii a barevně se vyřádit Pak už můžeme popustit uzdu fantazii a barevně se vyřádit
Hotový obrázek vložíme do rámečku a originální dárek je na světě. Uvidíte, že obdarovaný bude nadšený a pro rámeček s vaším osobním vzkazem si jistě vyhradí nějaké čestné místo.  
Hotový obrázek vložíme do rámečku a originální dárek je na světě. Hotový obrázek vložíme do rámečku a originální dárek je na světě.
Moc děkuji za přání. Zákazníků přibývá, každý měsíc je vidět pokrok po všech směrech. Samozřejmě se počtem objednávek také roste počet nově otevřených obchodů, takže se nám to rozprostírá mezi více prodejců. Redaktorka DoGala.cz: Jana Strnadová