Nejlepší originální dámská trička, které vás hodí do gala

Vloženo: 12. 4. 2014 16:44
Vybíráme pro vás výběr několika nejlepších originálních dámských triček z kategorie Móda a odívání na serveru DoGala.cz.

Dámské tričko Bang Bang

Dámské tričko s tématem květin s vůní střelného prachu... Od prodejkyně anairam.
Dámské tričko Bang Bang Dámské tričko Bang Bang
 

Myškové dámské tričko od Kameňačky

Toto dámské triko je kvalitní ze 100% bavlna gramáž vysoká 200g/m2 značka Lambeste. Trička jsou kvalitní značky Lambeste buď klasického střihu (u tohoto střihu mohu nabídnout i větší velikosti) či raglánového -mohu nabídnout i dlouhy rukáv. Tričko nabízí úspěšná a prověřená prodejkyně Kamenacka (39 prodaných kusů).
Myškové dámské tričko od Kameňačky Myškové dámské tričko od Kameňačky
 

Dámské tričko, halenka nebo tunika bludný holanďan

Volná delší halenka nebo tunika s krásným potiskem - coast. Rovný jednoduchý střih, aby vynikl potisk. Šedé dlouhé rukávy. Asymetrický lem u výstřihu napodobuje linii lodi z potisku. Lze nosit s páskem i bez. Prodejkyně wasabinka.
Dámské tričko, halenka nebo tunika bludný holanďan Dámské tričko, halenka nebo tunika bludný holanďan
 

Krásné dámské tričko se svěžím jarním vzorem

Triko s krásným svěžím vzorem z viskozového úpletu, lodičkový výstřih,krátký rukáv nebo dlouhý rukáv.Triko jde využít na běžné nošení,do práce i na slavnostní příležitosti.Délka trika i rukávů na přání.Na přání můžu udělat i jiný tvar výstřihu.
Tričko se svěžím vzorem Tričko se svěžím vzorem
 

Dámské tričko gramec s kulatým výstřihem

Dámské tričko s kulatým výstřihem, vtipným, veselým a elegantním designem. Tričko je dlouhé, takže nemusíte mít strach, že Vám bude táhnout na záda. materiál: 100% bavlna. Tričko prodává úspěšný a prověřený prodejce kompot.
Dámské tričko gramec s kulatým výstřihem Dámské tričko gramec s kulatým výstřihem