Tip na dárky pro muže

Vloženo: 17. 4. 2014 08:21
Na DoGala.cz se může hodit do gala nejenom žena, dívka či dáma, ale také leckterý muž. V tomto článku přinášíme několik tipů na dárky pro muže.

Skleněná KARAFA s cyklistou a kolem

Pro vášnivé cyklisty by mohla být pěkným dárkem skleněná karafa s cyklistou a kolem. Od stejného autora je zajímavá také skleněná alkoholová láhev.
Skleněná KARAFA s cyklistou a kolem Skleněná KARAFA s cyklistou a kolem
 
Skleněná alkoholová LÁHEV KOLONA Skleněná alkoholová LÁHEV KOLONA

Originální manžetové knoflíčky

Originální manžetové knoflíčky ve stylu steampunk, vyrobené ze starých LUXUSNÍCH hodinových strojků. Strojky přilepeny expoxidovým kvalitním lepidlem, určeným pro výrobu šperků. Velmi krásný - originální dárek pro muže, nejen pro vyjímečné události.
Originální manžetové knoflíčky Originální manžetové knoflíčky
 

Ručně dělaný kožený pásek

Kožený pásek z kvalitní kůže, ruční práce. Délka 138 cm, šířka 3,5 cm, tloušťka kůže 4mm, na přání je možné vyrobit jakoukoliv velikost.
Kožený pásek z kvalitní kůže Kožený pásek z kvalitní kůže
 

Pánské triko z čisté bavlny Tatra 12

Pánské triko z čisté bavlny, velikost: XS až XXXXL. Triko je kvalitní vysoké gramáže, při praní se nedeformuje. Každý kus originál.
Pánské triko z čisté bavlny Pánské triko z čisté bavlny

Gravírovaný půllitr na přání

Běžnými dárky již nikoho neohromíte, pokud chcete skutečně zaujmout, tak své bližní potěšte originálním dárkem, jakým je gravírovaný půllitr. Jedná se o jedinečný dárek, který najde bohaté využití především u mužů, ale i u žen. Na půllitr gravírujeme fotografie, obrázky, loga i text podle vašich přání. Vždy stačí jen nahrát požadovanou grafiku a my následně zpracujeme návrh, který si od vás necháme nejdříve schválit. Ve finále získáte skvělý půllitr zdobený vaším motivem. Jestliže se chystáte obdarovat tatínka, dědu, bratra, kamaráda či snad svého nadřízeného, tak mu tím vytvoříte skvělou vzpomínku na vás, která bude neustále přetrvávat, jelikož si vzpomene pokaždé, když bude z půllitru pít. Půllitr je pochopitelně nejvhodnější pro pivo, ale protože je vhodný i pro teplé nápoje využijete ho i například na svařené víno a punč. Můžete si ho objednat jak kusově, tak i ve větším množství a tím tak obdarovat například celý tým, pracovní kolektiv nebo celou rodinu.
Gravírovaný půllitr na přání Gravírovaný půllitr na přání